01
poloha

Výhodná poloha

OC Mikádo sa nachádza na ulici Streďanská v meste Topoľčany vedľa obchodného domu Kaufland, priamo v srdci najväčsieho mestského sídliska. Stojí na frekventovanej križovatke, kde denne prejdú stovky áut a ľudí. Budova je vďaka svojej polohe nepriehľadnuteľná.

02
charakteristika

Priestor pre každého

Všetky priestory sú po kompletnej rekonštrukcii na vysokej úrovni. Celková plocha na prenájom je 2500 m2, kde najmenšia plocha zaberá 14,64m2, najväčšia 236m2, z čoho vyplýva, že vieme poskytnúť priestor pre každého – začínajúcim podnikateľom, ale aj veľkým firmám. V prípade potreby vieme priestor upraviť podľa požiadaviek zákazníka.
OC Mikádo disponuje nielen vlastným parkoviskom, ale je možné využiť aj priľahlé priestranné parkovanie. Výhodou je bezbarierový prístup do všetkých predajní.

03
Služby

Všetko na jednom mieste

Jednou z našich hlavných priorít je, aby bežný zákazník na jednom mieste vybavil všetko, preto sme obchody a služby prispôsobili Vašim potrebám.
Nájdete tu vybavenie do domácnosti – elektrospotrebiče, sedacie súpravy a firmu s plastovými oknami, servis a predaj počítačov. U nás môžete zájsť k svojej kozmetičke, zacvičiť si vo fitness centre, vyraziť za zábavou do obľúbenej pivárne alebo kaviarne. Nechýba predajňa čerstvej hydiny a pekáreň.

OC MIKADO
Streďanská 1013
(pred KAUFLANDOM)
Topoľčany

tel.: 0911 222 559
e-mail: info@ocmikado.sk

© 2015 OC MIKADO